TTR Bilişim Hizmetleri Turizm ve
Metal Sanayi Ticaret Limited Şirketi

Merkez Adres:
Mümindere Yolu Rüstemoğlu Apt.
NO: 42/12 S.Cedit - Kadıköy / İstanbul

Ticaret Sicil Numarası:
537993

Mersis No:
3663 8429 8429 2590

Bu web sitesi çerezleri kullanıyor.

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için çerezleri kullanıyoruz. Ayrıca sitemizi kullanımınıza ilişkin bilgileri, sosyal medya, reklam ve analiz ortaklarımızla, onlara sağladığınız veya hizmetlerini kullanmanız sonucunda topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilecek şekilde paylaşıyoruz.

Gerekli
Tercihler
İstatistik
Pazarlama
Referanslar +

Sonmez Global

Sönmez Global Yapı ve Ticaret A.Ş. 1980 yılında tekstil fabrikalarının klimatizasyonu alanında mühendislik destekli üretim yapmayı hedefleyerek kurulmuş bir şirkettir. Çalışmaya başladıktan kısa bir süre sonra yatırımcılardan gelen talepler ile birlikte hizmet alanlarını çeşitlendirmek üzere müteahhitlik uygulamalarına başlandı.

01 Sonmez Global

Sönmez Global Yapı ve Ticaret A.Ş. 1980 yılında tekstil fabrikalarının klimatizasyonu alanında mühendislik destekli üretim yapmayı hedefleyerek kurulmuş bir şirkettir.

Çalışmaya başladıktan kısa bir süre sonra yatırımcılardan gelen talepler ile birlikte hizmet alanlarını çeşitlendirmek üzere müteahhitlik uygulamalarına başlandı. İlerleyen yıllarda tekstil tesislerinin klimatizasyonu sahasında komple hizmet veren bir ihtisas firması olarak öne çıkmış olup takip eden yıllarda çeşitli uzmanlık gerektiren konularda da faaliyet gösterip günümüzde birçok kapsamlı projeyi başarı ile tamamlamış olarak tercih edilen kurumlar arasında yerini almıştır. Özellikle mühendislik kadrosunun uzmanlığı ve eğitimi konusuna özen gösteren firmamız, hizmetlerini tekstil sektörü yanında; ilaç, gıda, seramik, basın, otomotiv, enerji gibi diğer endüstriyel sektörlerde de sunmaya devam ederek, bu sektörlerin klima sorunlarını uygun projelerle çözen, konusunda saygın ve aranan bir şirket konumuna gelmiştir.

Elektromekanik tesisat müteahhitliği konusundaki uzmanlığını geliştiren firmamız, Türkiye’nin gelişen inşaat sektörüne paralel olarak yapımı artan, pek çoğu “akıllı bina” konsepti ile yönetilen, iş merkezi, süpermarket, hastane, banka, otel benzeri çok katlı ve nitelikli büyük yapıların komple elektromekanik tesisat işlerinin taahhütlerini yüklenmek üzere organizasyonunu genişletmiştir. Bu ilerlemeyi sonraki yıllarda enerji tesisleri, serum fabrikası gibi komple anahtar teslimi projelerle devam ettirmiştir. Yurtdışı müteahhitlik hizmetleri ile de kuruluş, Suudi Arabistan, Bahreyn, Bulgaristan, Romanya, Özbekistan, Türkmenistan, Kazakistan, Irak, Tunus’ ta başarıyla tamamladığı ve yapımı devam eden projeleri bulunmaktadır. Gerek yurtiçinde gerekse yurt dışı müteahhitlik hizmetlerini sunarak gelişimini sürdürmeye devam eden firmamız altyapı ve üstyapı projelerinde müşterilerine hizmet sunmaktadır.

Referanslara Dön +
Sonmez Global Sonmez Global Sonmez Global
Copyright © 2024 - TTR Web Sitesi Tasarım Hizmetleri
Teklif Al