TTR Bilişim Hizmetleri Turizm ve
Metal Sanayi Ticaret Limited Şirketi

Merkez Adres:
Mümindere Yolu Rüstemoğlu Apt.
NO: 42/12 S.Cedit - Kadıköy / İstanbul

Ticaret Sicil Numarası:
537993

Mersis No:
3663 8429 8429 2590

Bu web sitesi çerezleri kullanıyor.

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için çerezleri kullanıyoruz. Ayrıca sitemizi kullanımınıza ilişkin bilgileri, sosyal medya, reklam ve analiz ortaklarımızla, onlara sağladığınız veya hizmetlerini kullanmanız sonucunda topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilecek şekilde paylaşıyoruz.

Gerekli
Tercihler
İstatistik
Pazarlama
20+ Yılı Aşkın Süredir Sizlere hizmet veriyoruz.
Başka neler mi yaptık?

20+ yılı aşkın süredir dijital dünyada web sitesi tasarımı, e-ticaret sitesi başta olmak üzere birçok başarıya imza attık.

Başlangıçtan bu yana teknolojinin hızla evrim geçirdiği bu süre zarfında, müşterilerimize en yenilikçi ve etkili web tasarım çözümlerini sunmak için çalıştık, çalışmaya devam edeceğiz...

Teknik ve Satış Ekibimiz
Sizi DİNER & ANLAR...

Müşterilerimiz web sitesi tasarımı konusunda beklentilerini anlatırken sizi ne kadar iyi anlarsak o kadar iyi sonuç alacağımıza inanıyoruz. Satış sonrası ise teknik ekip beklentilerin tam karşılığını sunmak için projeye katkı sağlıyor.

Web Trendlerine Hakim
Web Tasarım Firmasıyız...

Projelerimizi web trendlerine uygun dijital odaklı bir şekilde yürütüyoruz. Web disiplini ve baskı disiplini konusunda deneyimli ekibimiz ile sizin için üretmeye devam ediyoruz, marka, ürün ve pazarlama stratejileri geliştiriyoruz.

Geliştirmeye açık
TAM hizmet sunuyoruz.

Alan adı, mail hizmeti ve hosting hizmeti dahil tek elden sunuyoruz, paylaşımlı sunucu kullanmıyor, sunucularımızda sadece kendi kodladığımız siteler barındırıyoruz. Baskılı işlerde ise anahtar teslim projeler hazırlıyoruz. 

Sizi Dinleyen & Anlayan Web Tasarım Firması

TTR Bilişim Hizmetleri 2000 yılından günümüze ülke çapında büyük ve küçük olarak sınıflandırılabilecek birçok firmaya çözüm ortağı olarak hizmet vermiş ve vermeye devam eden bir web tasarım firmasıdır. Web Tasarım örneklerine referans olarak sektörünün çok büyüğü olan birçok uzun yıllar firmaya hizmet vermiş olmanın verdiği güvenle diğer müşterilerine de hizmet sunmaktadır.

Copyright © 2024 - TTR Web Sitesi Tasarım Hizmetleri
Teklif Al