TTR Bilişim Hizmetleri Turizm ve
Metal Sanayi Ticaret Limited Şirketi

Merkez Adres:
Mümindere Yolu Rüstemoğlu Apt.
NO: 42/12 S.Cedit - Kadıköy / İstanbul

Ticaret Sicil Numarası:
537993

Mersis No:
3663 8429 8429 2590

Bu web sitesi çerezleri kullanıyor.

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için çerezleri kullanıyoruz. Ayrıca sitemizi kullanımınıza ilişkin bilgileri, sosyal medya, reklam ve analiz ortaklarımızla, onlara sağladığınız veya hizmetlerini kullanmanız sonucunda topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilecek şekilde paylaşıyoruz.

Gerekli
Tercihler
İstatistik
Pazarlama
Katalog Tasarımı

Firmanızın benzersiz kimliğini yansıtmak adına, kurumsal renkleriniz ve geniş ürün skalanıza uygun olarak özel katalog tasarımları oluşturuyoruz. Bu tasarımlar, firmanızın estetik değerini artırmak, müşterilere net bir mesaj iletmek ve ürün yelpazenizi en etkili şekilde sunmak amacıyla dikkatle seçilen renk paletleri ve özel grafik unsurlar içerir.

Katalog Tasarımı
Broşür Tasarımı

Firmanızın kimliğini en iyi şekilde yansıtmak adına, kurumsal renkleriniz ve zengin ürün skalanıza uygun olarak özel broşür tasarımları üretiyoruz. Her bir tasarım, firmanızın estetik değerini ön plana çıkaran özel renk paletleri ve grafik detaylar içerir.

Broşür Tasarımı
Etiket Tasarımı

Firmanızın kimliğini en iyi şekilde yansıtmak adına, kurumsal renkleriniz ve geniş ürün skalanıza uygun olarak özel etiket tasarımları üretiyoruz. Her bir tasarım, firmanızın estetik değerini ön plana çıkaran özel renk paletleri ve grafik detaylar içerir.

Etiket Tasarımı
Kartvizit Tasarımı

Firmanızın kimliğini en iyi şekilde yansıtmak adına, kurumsal renkleriniz ve geniş ürün skalanıza uygun olarak özel kartvizit tasarımları üretiyoruz. Her bir tasarım, firmanızın estetik değerini ön plana çıkaran özel renk paletleri ve grafik detaylar içerir.

Kartvizit Tasarımı
Copyright © 2024 - TTR Web Sitesi Tasarım Hizmetleri
Teklif Al