TTR Bilişim Hizmetleri Turizm ve
Metal Sanayi Ticaret Limited Şirketi

Merkez Adres:
Mümindere Yolu Rüstemoğlu Apt.
NO: 42/12 S.Cedit - Kadıköy / İstanbul

Ticaret Sicil Numarası:
537993

Mersis No:
3663 8429 8429 2590

Bu web sitesi çerezleri kullanıyor.

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için çerezleri kullanıyoruz. Ayrıca sitemizi kullanımınıza ilişkin bilgileri, sosyal medya, reklam ve analiz ortaklarımızla, onlara sağladığınız veya hizmetlerini kullanmanız sonucunda topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilecek şekilde paylaşıyoruz.

Gerekli
Tercihler
İstatistik
Pazarlama
Referanslar +

Mesa Teknik

Yaptığımız yatırımlar, Ar-Ge çalışmaları ile sürekli yeniyi ve fonksiyonel olanı hedefleyerek kök salmaya başladığımız bu topraklarda her geçen gün daha da büyüyor, yalnızca Türkiye’mizin değil, Dünyanın tercih ettiği süzgeç markası olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz.

01 Mesa Teknik

Üreten, ürettiğini pazarlayan bir firma olmanın gururunu yasarken, bizi meslektaşlarımızdan farklı kılan özelliklerimizin ve bunun getirdiği sorumluluğun bilincindeyiz.

Yılların verdiği bilgi birikimi ve arge araştırmaları sonucu en fonksiyonel ürünleri, en ekonomik sartlarla siz değerli müsterilerimizin hizmetine sunuyoruz.

Kalite anlayışımız, süzgeç konusunda ürün çeşitliliğimiz ve esnek satış kosullarımız ile farklı bir kuruluş olduğumuzun farkındayız. Yeni fabrika binamızla yenilemiş olduğumuz üretim koşulları sayesinde çok daha efektif ürünler üretebiliyoruz.

"Türkiye'nin Süzgeç Markası" olma başarımızın arkadasında siz yol arkadaşlarımızın ve dostlarımızın olduğunu biliyor ve bunun için sizlere şükranlarımızı sunuyoruz.

Kurulduğumuz günden bu güne olduğu gibi bundan sonra da siz değerli iş ortaklarımızın yanında olmaya devam edeceğiz.

Sizler icin; ürün tanıtımından referans bilgilerine, teknik calışmalardan, çeki-sevk listesi detayına kadar tüm ürün bilgilerini katalog ve web sitemizde paylaşıyoruz. 

Biliyoruz ki "Türkiye'nin Süzgeç Markası"  olma misyonu bize bunu zorunlu kılıyor.

Referanslara Dön +
Mesa Teknik Mesa Teknik Mesa Teknik
Copyright © 2024 - TTR Web Sitesi Tasarım Hizmetleri
Teklif Al