TTR Bilişim Hizmetleri Turizm ve
Metal Sanayi Ticaret Limited Şirketi

Merkez Adres:
Mümindere Yolu Rüstemoğlu Apt.
NO: 42/12 S.Cedit - Kadıköy / İstanbul

Ticaret Sicil Numarası:
537993

Mersis No:
3663 8429 8429 2590

Bu web sitesi çerezleri kullanıyor.

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için çerezleri kullanıyoruz. Ayrıca sitemizi kullanımınıza ilişkin bilgileri, sosyal medya, reklam ve analiz ortaklarımızla, onlara sağladığınız veya hizmetlerini kullanmanız sonucunda topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilecek şekilde paylaşıyoruz.

Gerekli
Tercihler
İstatistik
Pazarlama
Referanslar +

Güçsan

Güçsan Plastik, 1967 yılından itibaren plastik enjeksiyon kalıp ve parça imalatı yapmakta olup, çoğunlukla otomotiv sektöründe OEM ve global Tier müşterilerine hizmet vermektedir.

01 Güçsan

Güçsan, 1967 yılında Zihni Özcan tarafından kalıp imalatı için bir aile şirketi olarak kurulmuştur. Ardından 1976 yılında bünyesine plastik enjeksiyon imalatını da katmıştır.

80’li ve 90’lı yıllarda, genel olarak yurt içi ana sanayi firmalara, beyaz eşya ve elektrik sektörlerinde hizmet vermiştir.

2003 yılında, Gebze Plastikçiler Organize Sanayi Bölgesi’nde 12.000 m2   kapalı alan üzerine kurulu mevcut lokasyonuna taşınmış ve böylelikle üretim kapasitesini arttırmıştır. Takip eden yıllar içerisinde, kalite yönetim sistemi kurularak IATF 16949, ISO 140001, ISO 18001 ve Q1 belgeleri alınmıştır. Bünyesine farklı OEM kültürlerini katan Güçsan, otomotiv sektörü için Fransa,  İngiltere, Almanya, Brezilya, Rusya, G.Afrika, Japonya, USA ve Çin’e ihracat yapan global bir firma haline gelmiştir.

İkinci genişleme adımı 2013 yılında gerçekleşmiştir,  ikinci üretim tesisi ile toplam kapalı alan  20.000 m2’ye ulaşmıştır. Bugün Güçsan 15T ile 1.500T arasında kapama kuvvetine sahip toplam 80 adet enjeksiyon makinesi ile otomotiv sektöründe direkt OEM (Toyota, Ford, Daimler, Otokar, MAN ) ve Tier1 ( Mann+Hummel, Yazaki, TI Automotive, Cummins Filtration, Boshoku) müşterilerine hizmet vermektedir.

2015 yılında Kalıphane, GEPOSB içerisinde yeni lokasyonuna taşınmıştır.

Aynı yıl 4. Üretim tesisi inşaatına başlanmış ve Aralık 2018 tarihinden itibaren 13.000 m2 kapalı alanda yeni tesis devreye alınmıştır.

Ana faaliyet alanı otomotiv sektörü için iç trim, dış trim, motor bölgesi montajlı ve montajsız plastik parça ve enjeksiyon kalıp/fikstür/montaj ekipmanları imalatıdır. 53 yılı aşkın tecrübesi ile kalıplarını kendi bünyesinde imal edebilmesi çok büyük bir avantajdır.  Güçlü proje yönetimi, proaktif yaklaşımı, müşterileri ile olan yüksek iletişimi bugün müşterilerince de ödüllendirilen önemli artılarındandır.

Güçsan yeni üretim tesislerinde sadece kapasite artırımını değil, mevcut ve yeni müşterilerine çözüm ortağı olarak yeni teknolojilerle hizmet vermek hedefindedir. 

Referanslara Dön +
Güçsan Güçsan Güçsan
Copyright © 2024 - TTR Web Sitesi Tasarım Hizmetleri
Teklif Al