TTR Bilişim Hizmetleri Turizm ve
Metal Sanayi Ticaret Limited Şirketi

Merkez Adres:
Mümindere Yolu Rüstemoğlu Apt.
NO: 42/12 S.Cedit - Kadıköy / İstanbul

Ticaret Sicil Numarası:
537993

Mersis No:
3663 8429 8429 2590

Bu web sitesi çerezleri kullanıyor.

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için çerezleri kullanıyoruz. Ayrıca sitemizi kullanımınıza ilişkin bilgileri, sosyal medya, reklam ve analiz ortaklarımızla, onlara sağladığınız veya hizmetlerini kullanmanız sonucunda topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilecek şekilde paylaşıyoruz.

Gerekli
Tercihler
İstatistik
Pazarlama
Referanslar +

Bimeks Çelik

30 yılı aşkın tecrübesi, teknik kapasitesi ve geniş ürün yelpazesiyle vasıflı çelikler konusunda akla gelen ilk tedarikçi olmayı başarmıştır. İtalyan Rodacciai Grup bünyesinde yer alan Bimeks Çelik, Avrupa menşeili hammadde tedarikinde yurt içinde ve yurt dışında birçok firmaya Rodacciai  güvencesiyle hizmet vermektedir.

Özellikle AISI 303, AISI 304 ve AISI 316 kalite Paslanmaz Çelikler konusunda geniş stoklarımız ile tüm çelik depolarımızda çelik tedariği yapmaktayız.

01 Bimeks Çelik

1989 yılında mühendislik çeliklerinin pazarlanması ve ihracatı için kurulmuş ve 2000 yılında Rodacciai Spa şirketinin hissedar olarak katılmasıyla birlikte 'Bimeks Çelik AŞ' adını almıştır. Bu ortaklık sonrası Rodacciai grubu içinde yer alan özel çelik üreticisi firmaların ürünlerinin satışı hem Türkiye pazarında hem de belirlenen yurt dışı pazarlarda yapılmaya başlanmıştır.

Firma kurucularının özel çelikler alanındaki teknik bilgi ve becerileri temelinde ihracat yapma amacıyla yola çıkan Bimeks Çelik'in faaliyetleri farklı ürünlere ve farklı pazarlara yayılmıştır. Bimeks Çelik, öncelikle otomotiv ve beyaz eşya olmak üzere savunma sanayi, makine endüstrisi, petrokimya, elektrik-elektronik, bağlantı elemanları  vb. sektörlerin çelik ihtiyaçlarını karşılayarak hizmet vermektedir.

Referanslara Dön +
Bimeks Çelik Bimeks Çelik Bimeks Çelik
Copyright © 2024 - TTR Web Sitesi Tasarım Hizmetleri
Teklif Al